14. 06. 2021 r.
Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego Big Challenge

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie z Języka Angielskiego Big Challenge. 21 uczniów naszej szkoły próbowało swoich sił prezentując swoją wiedzę oraz umiejętności językowe na 4 poziomach.
Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Maciej Smolik, Artur Banaczyk, Szymon Haliniak, Dominik Stasiak i Natalia Zbyrad. Świetne wyniki zdobyli również: Paulina Potocka, Alex Sitarski, Maja Smutek, Mateusz Świątek oraz Julia Poręba.
Najlepszy wynik wśród uczniów naszej szkoły zdobył Maciek Smolik z klasy V, uzyskując 3 miejsce w województwie oraz 43 w kraju. Uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymali dyplomy oraz nagrody, a pozostali - dyplomy uczestnictwa oraz nagrody pocieszenia.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Joanna Zbyrad