05. 03. 2021 r.

XXV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny

Szanowni Państwo
Zapraszam do udziału w Jubileuszowym XXV Szkolnym Konkursie na Palmę i Koszyk Wielkanocny.
Zwracam się do Uczniów, aby w zaciszu domowej atmosfery przy pomocy Rodziców i Dziadków kontynuowali piękne tradycje i ofiarowali wspólnie spędzony czas jako dar w ramach przygotowań do Świąt Wielkanocnych.
W 2020 roku, XXIV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny nie odbył się, publikowane na stronie internetowej archiwalne zdjęcia były tylko wirtualnym wspomnieniem.
Od 1996 roku, palmy wielkanocne wykonywane w szkole niesione były przez uczniów podczas procesji
w Niedzielę Palmową.
Nie pozwólmy, aby te piękne tradycje odeszły w zapomnienie.

Jubileuszowy XXV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny

Kategorie konkursowe:

Palma Wielkanocna - wys. do 2 metrów
- palma indywidualna
- palma rodzinna

Koszyczek Wielkanocny
- koszyczek indywidualny
- koszyczek rodzinny
Prace oceniane będą w następujących grupach wiekowych:
klasy 0
klasy I – III
klasy IV -VI
klasy VII – VIII

Prace należy składać w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy
do 22 marca 2021 r.
Prace konkursowe będą wyeksponowane w szkole w dniach od 23. 03. do 26. 03. 2021 r.
Na Niedzielę Palmową palmy zostaną przewiezione do kościoła.
Nagrody zostaną ufundowane przez Radę Rodziców.

Władysław Szpunar