11. 02. 2020 r.
O BABCI I DZIADKU SŁÓW KILKA

Babcia i Dziadek to słowa,
które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem,
miłością i wszystkim co dobre

11 lutego, w oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste spotkanie seniorów.
Na wstępie Pan Dyrektor Władysław Szpunar przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami oraz przedstawił prezentację: PRZEDSZKOLAKI W NASZEJ SZKOLE. Dziadkowie mogli zobaczyć swoje pociechy podczas różnych zadań, realizowanych w ramach działalności edukacyjnej. Potem podziwiali wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym  montażu słowno – muzycznym: O BABCI I DZIADKU SŁÓW KILKA. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a seniorzy ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie maluchy obdarowały swoich ukochanych gości, własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
Po części oficjalnej, babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzane wspólnie z wnukami.

Dziękujemy RODZICOM za pomoc w przygotowaniu spotkania.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO