18. 10. 2019 r.

Dzień Poczty Polskiej i Dzień Szefa Kuchni

18 października obchodzony jest Dzień Poczty Polskiej i Dzień Listonosza. Tego dnia dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się na Pocztę w Pysznicy. Zobaczyły jak wygląda praca na poczcie i co jest potrzebne, aby wysłać list. Teraz już wiedzą, kto dostarcza do domów wszystkie listy i paczki.
Z okazji  Święta Poczty Polskiej dzieci złożyły życzenia pracownikom Poczty oraz wręczyły laurkę i kwiatki, wykonane na zajęciach.

18 października 2019r. dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły DZIEŃ SZEFA KUCHNI. Z okazji tego święta odbyło się spotkanie z panią Anią Herdzik, szefową szkolnej kuchni. Pani Ania opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, o zdrowym odżywianiu i potrzebie jedzenia surówek. Maluchy aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadając mnóstwo pytań i dzieląc się swoją wiedzą na temat owoców i warzyw. W podziękowaniu za pyszne obiady, dzieci wręczyły szefowej kuchni drobne upominki wykonane na zajęciach. A pani Ania obdarowała przedszkolaki słodkimi racuszkami.
Wszystkim pracownikom kuchni życzymy nowych i smacznych przepisów oraz dużo, dużo radości z wykonywanej pracy.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO