Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny

Koszyczek wykonany przez Mariusza Ozdobę
Koszyczek autorstwa
Anny Bełzak

W tym roku już po raz dziesiąty odbył się Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny. Swoje rękodzieła uczniowie wykonali pod opieką nauczycieli i rodziców, wykazując przy tym dużą inwencję twórczą. Koszyczki oraz palmy zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie.
Co roku palmy wielkanocne zdobione w bazie, bukszpan, kolorowe bibuły i suszone kwiaty niesione są przez uczniów podczas procesji w Niedzielę Palmową w kościele parafialnym.

Dnia 5 kwietnia 2006r. został rozstrzygnięty konkurs na Palmę Wielkanocną. Przyznano następujące nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy I - III
I nagroda - kl. II A
II nagroda - II B
Nagrody za palmę indywidualną otrzymały: Aleksandra Kuziora kl. II B i Patrycja Pałka kl. III

Klasy IV - VI
I nagroda - IV A
Nagroda za palmę indywidualną otrzymali: Marcin Sudoł kl. IV B i Piotr Kapuściński kl. VI B

I nagroda - I B
II nagroda - II A
Nagrody za palmę indywidualną otrzymały: Joanna Bąk kl. III A i Diana Ziarno kl. III B

Dnia 5 kwietnia 2006r. został rozstrzygnięty konkurs na Koszyczek Wielkanocny. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych: